Strona Główna
  Loty Warszawa Londyn
  Warszawa Amsterdam
  Warszawa Monachium
  Austrian - Przeloty Wiedeń
  Loty Warszawa Bristol
  Centralwings - LOT
  Malev - Loty Budapeszt
  Odloty LOT z Warszawy
  Przyloty LOT do Warszawy
  Parking Lotnisko Okęcie
  Linie Lotnicze - Okęcie
  Wypożyczalnia samochodów
  Kontakt
 
 


Węgierskie linie lotnicze Malev

Malev Hungarian Airlines to jeden z głównych przewoźników lotniczych na Węgrzech, oferujący loty do 50 miast w 34 krajach na świecie – głównie do Europy, ale także do Azji, Ameryki Północnej, a od maja 2008 r. również do Afryki (Kair). W ofercie firmy są również loty czarterowe. Węgierskie linie lotnicze Malev są obecne na rynku przewozów od 1946 r. a ich główną siedzibą pozostaje Budapeszt.

Sprzedaż Biletów Malev na Loty:
Warszaw Budapeszt - Budapeszt Warszawa

Za bilety rezerwowane w naszym serwisie mogą Państwo zapłacić kartą, przelewem a nawet gotówką. Infolinia: 801 005 059, TYLKO 0,35 zł/min z VAT lub z komórki (oraz z zagranicy i tel stacjonarnych) 32 728 30 95 - koszt wg stawki operatora.

W kwietniu 2007 roku Malev Hungarian Airlines zostały członkiem Oneworld - trzeciego co do wielkości sojuszu lotniczego na świecie. W 2007 r. ponad to Malev Hungarian Airlines zostały kupione przez konsorcjum AirBridge, wspierane przez rosyjską firmę przewozów lotniczych – KrasAir. Nowa polityka firmy zakłada, że nie będą wznawiane loty transatlantyckie, natomiast konsekwentnie rozszerzana będzie siatka połączeń na terenie Europy. Planowane jest także zacieśnienie współpracy Malev Hungarian Airlines z Austrian Airlines.
Malev Hungarian Airlines dysponują flotą ponad 25 samolotów typu Boeing 767-200, 737-800, 737-700, 737-600 oraz Fokker 70.
Węgierskie linie lotnicze posiadają w ofercie loty także dla swoich polskich klientów: wyloty odbywają się z dwóch lotnisk – Warszawy i Krakowa. Biuro Malev Hungarian Airlines, gdzie można zapoznać się z rozkładem lotów oraz nabyć bilety lotnicze, znajduje się w Warszawie, przy ul. Żwirki i Wigury 1, tel. 0 (22) 650 45 19.
Jeśli chodzi o promocyjne ceny biletów – warto zapoznać się z ofertami na trasach: Holandia (Amsterdam), Włochy (Mediolan), Francja (Paryż), Turcja (Stambuł), Grecja (Saloniki), Bułgaria (Sofia), Rumunia (Bukareszt), Bośnia i Hercegowina (Sarajewo), Grecja (Ateny), Bułgaria (Warna), Chorwacja (Split), Ukraina (Odessa i Kijów), Cypr (Larnaka), Albania (Tirana), Syria (Damaszek), Izrael (Tel Aviv) oraz Liban (Bejrut).