Strona Główna
  Loty Warszawa Londyn
  Warszawa Amsterdam
  Warszawa Monachium
  Austrian - Przeloty Wiedeń
  Loty Warszawa Bristol
  Centralwings - LOT
  Malev - Loty Budapeszt
  Odloty LOT z Warszawy
  Przyloty LOT do Warszawy
  Parking Lotnisko Okęcie
  Linie Lotnicze - Okęcie
  Wypożyczalnia samochodów
  Kontakt
 
 


Uwaga! Połączenia Centralwings zostały ZAWIESZONE
we wrześniu 2008 roku.


Polecamy połączenia lotnicze innych linii obsługujących port lotniczy Warszawa Okęcie.

Sprzedaż telefoniczna biletów lotniczych: 801 005 059 lub 32 728 30 95Historia, kierunki, rezerwacja biletów Centralwings

Każdego roku liczba osób korzystających z przelotów tanimi liniami lotniczymi rośnie o 9%. Podróżni stali się bardziej otwarci na świat a niskie ceny przewoźników lotniczych zachęcają do wyboru szybkiego i wygodnego środka transportu, jakim jest samolot. Wśród przewoźników oferujących loty po bardzo korzystnych cenach znalazły się również linie lotnicze „Centralwings”. Rozpoczęły swoją działalność w 2004 roku, a pierwszy lot odbył się 1 lutego 2005 roku z Warszawy do Londynu. Polskie linie lotnicze „Centralwings”, wyłonione z PLL LOT, oferują klientom zarówno loty regularne, jak i czarterowe. Maszyny przewożące pasażerów to flota dziewięciu Boeingów 737 (Boeing 737-300 i Boeing 737-400), serwisowanych i certyfikowanych w bazie technicznej Polskich Linii Lotniczych LOT.

Z tanimi liniami lotniczymi „Centralwings” można dolecieć do takich miast w Europie jak:
- Bolonia, Edynburg, Leeds, Lizbona, Londyn, Rzym oraz Shannon – wyloty z portu lotniczego Warszawa-Okęcie
- Bolonia, Londyn i Rzym – wyloty z portu lotniczego Kraków-Balice
- Dublin i Edynburg – wyloty z portów lotniczych Katowice-Pyrzowice oraz Gdańsk-Rębiechowo.

Warto przy okazji wspomnieć o tym, że linie lotnicze „Centralwings” są jedynymi w Polsce liniami, posiadającymi w ofercie bezpośrednie połączenia zarówno do Bolonii, jak i Lizbony. Dodatkowo zostały uruchomione w okresie letnim nowe połączenia w bardzo atrakcyjnych cenach:

- do Amsterdamu (za 159 zł), Aten (399 zł), Barcelony (za 409 zł), Bolonii (za 159 zł), Lille (za 169 zł), Londynu (za 169 zł) i Rzymu (za 169 zł) – wyloty z Krakowa

- do Bolonii (za 229 zł), Dublina (za 189 zł), Edynburgu (za 239 zł), Londynu (za 239 zł) – wyloty z Warszawy,

- do Dublina (za 179 zł), Edynburga (za 179 zł) i Rzymu (za 179 zł) – wyloty z Gdańska,

- do Rzymu (za 169 zł) – wyloty z Poznania.

Ponad to w rozkładzie letnim specjalnie dla swoich klientów linie „Centralwings” umożliwiły opcje następujących rezerwacji do:
Barcelona/Girona, Chania, Faro, Heraklion, Katania, Kawala, Korfu, Kos, Lamezia, Majorka, Malaga, Malta, Palermo, Rodos, Saloniki. Nowością w rozkładzie letnim są również loty raz w tygodniu (wtorek) na trasie do Norwegii: Gdańsk – Haugesund. Jeśli ktoś zdecyduje się lecieć z „Centralwings”, ma możliwość rezerwacji i zakupienia biletów za pomocą strony internetowej www.centralwings.com. Potwierdzeniem zakupu biletu jest przydział indywidualnego numeru rezerwacji, który znajduje się na specjalnej karcie wraz z innymi danymi dotyczącymi lotu. Kartę z numerem rezerwacji należy przedstawić podczas rejestracji na lotnisku przed wylotem. Ponadto bilety można zakupić za pośrednictwem Telefonicznego Centrum Obsługi, pod numerem telefonu 0 801 080 112 (24 godziny na dobę). Należy jednak brać pod uwagę dodatkowy koszt 15 złotych za tego typu usługi. Oprócz wymienionych wyżej możliwości zakupu biletu – Centralwings udostępnia bilety w swoich Biurach Podróży oraz punktach na terenie tych lotnisk, z których wylatujemy. Jeśli chcemy dokonać zmian w naszej rezerwacji (nazwisko pasażera lub termin wylotu) – „Centralwings” daje nam taką możliwość po wniesieniu dodatkowej opłaty. W tym celu należy zadzwonić do Telefonicznego Centrum Obsługi (0 801 080 112 lub z telefonu komórkowego +48 22 420 57 75), albo skorzystać z pośrednictwa Biur Podróży sprzedających bilety linii lotniczych „Centralwings”. Należy jednak pamiętać o tym, że zmiany w rezerwacji biletu może dokonać wyłącznie ta osoba, której nazwisko zawiera formularz potwierdzenia rezerwacji. Jeśli chodzi o ceny biletów – zależą one zarówno od momentu zakupu (im bliżej wylotu – tym więcej zapłacimy), jak i kierunku podróży.

Za bilety można płacić:

- gotówką,
- kartą kredytową typu: Visa, Mastercard oraz American Express,
- przelewem.