Strona Główna
  Loty Warszawa Londyn
  Warszawa Amsterdam
  Warszawa Monachium
  Austrian - Przeloty Wiedeń
  Loty Warszawa Bristol
  Centralwings - LOT
  Malev - Loty Budapeszt
  Odloty LOT z Warszawy
  Przyloty LOT do Warszawy
  Parking Lotnisko Okęcie
  Linie Lotnicze - Okęcie
  Wypożyczalnia samochodów
  Kontakt
 
 


Austrian Airlines Warszawa Okęcie
Przeloty Warszawa Wiedeń

Austrian Airlines (AUA) – austriackie linie lotnicze. Austrian Airlines swą siedzibę i bazę mają w stolicy Austrii, we Wiedniu. Do głównych lotnisk Austrian Airlines zalicza się Port Lotniczy Wiedeń Schewacht, oraz Innsbruck. Pozostałe lotniska w Austrii, w których także bazują samoloty linii Austrian AUA to porty lotnicze w miastach: Graz, Linz, Salzburg oraz Klagenfurt. Lotnisko we Wiedniu (Vienna International Airport) to jedno z najbardziej nowoczesnych i oferujących pasażerom szereg usług lotnisk w Europie.

Sprzedaż Biletów Austrian na Loty do Wiednia:
Za bilety rezerwowane w naszym serwisie mogą Państwo zapłacić kartą, przelewem a nawet gotówką. Infolinia: 801 005 059, TYLKO 0,35 zł/min z VAT lub z komórki (oraz z zagranicy i tel stacjonarnych) 32 728 30 95 - koszt wg stawki operatora.

Kod IATA linii lotniczych Austrian Airlines to OS, kod ICAO to AUA.

Na linie lotnicze Austrian Airlines składają się właściwie trzy linie tworząc austriacką narodową grupę linii lotniczych AUA. Są to Austrian, Lauda Air i Austrian Arrows.

Każda z linii odpowiada odpowiednio za połączenia lotnicze, rejsowe, regionalne i czarterowe.

Linie lotnicze Austrian Airlines oferują przeloty samolotem w klasie biznes jak i w klasie ekonomicznej.

Połączenia lotnicze Austrian z Polski:

Przeloty z Krakowa do Wiednia KRK - VIE

Przeloty z Warszawy do Wiednia. WAW – VIE

Są to loty Austrian bezpośrednio z Polski.

Linie lotnicze Austrian oferuja także wiele innych przelotów z Polski, które wymieniamy poniżej, są one jednak związane z przesiadką we Wiedniu. Jednak bardzo dobrze zorganizowane lotnisko we Wiedniu zapewnia pełen komfort podróży podczas lotów Austrian Airlines, nawet jeśli lot związany jest z przesiadką.

Pozostałe loty z Polski linii Austrian:

Warszawa – Beijing Pekin

Warszawa – Delhi

Warszawa – Innsbruck

Warszawa – Tel Awiw

Warszawa – Tokio

Kraków – Beijing Pekin

Kraków – Delhi

Kraków – Innsbruck

Kaków - Tel Awiw

Kraków - Tokio

Najwięcej jednak biletów lotniczych z Polski Austrian sprzedaje na bezpośrednie loty Warszawa Wiedeń oraz Kraków Wiedeń oraz oczywiście bilety lotnicze z Wiednia do Polski, do Warszawy i Krakowa. Zapraszamy do rezerwacji biletów lotniczych Austrian Airlines. Bilet możesz zarezerwować telefonicznie bądź osobiście korzystając z formularza rezerwacji biletów lotniczych powyżej.

Przeloty do Wiednia liniami Austrian to czysta przyjemność. Nawet jeśli podróżujesz z dzieckiem nie martw się, że Twoje dziecko będzie się nudziło. W samolotach Austrian znajdują się zabawki, książeczki i gry dla dzieci aby umilić im podróż.